Květen 2017

Jak hruška odmaturovala - druhá část

22. května 2017 v 12:00 | Pear |  Ostatní zápisky
***
Ty nastaly hned druhý den, tedy šestnáctého května. V sedm hodin a čtyřicet pět minut začalo krátké zahájení v podobě úvodních řečí naší paní profesorky třídní, předsedkyně a mého spolužáka, který žádal o schovívavost, kterou alespoň u mě zkoušející opravdu projevili.

Jak hruška odmaturovala - první část

20. května 2017 v 10:26 | Pear |  Ostatní zápisky
Tento článek bych ráda uvedla drobným příslovím a to tím, že čas plyne jako voda. Přeci jen ještě nedávno tu byl leden s uzavřením klasifikace prvního pololetí, záhy ho vystřídal kratičký únor, který byl u mě ve znamení maturitního plesu, prošel taktéž březen s dubnem a najednou nastal mnou tak obávaný květen. Ale vezmeme to pěkně popořádku.

Vyhlášení výherců narozeninové soutěže

5. května 2017 v 18:00 | Pear |  Informační články + soutěže
Zdravím všechny! :)
Čtyři dny utekly jako voda, hruška má za sebou tři písemné maturitní testy a tak přišel čas na vyhodnocení narozeninové soutěže. Než se ale k tomu dostaneme, ráda bych uvedla v provoz svou děkovací závislost, která už občas lidem "leze na mozek". Takže pokud patříte do tohoto typu lidí, raději následující odstavec přeskočte. ;)
Jako první bych ráda poděkovala naprosto všem, kteří na můj blog v průběhu posledních dní zavítali. Dle přehledů šlo, alespoň dle mě, o neskutečné množství lidí. Velkou zásluhu na tom všem má i správkyně Bára, které bych tímto ráda poděkovala za zveřejnění mého článku na titulce. Dále děkuji za všechny milé komentáře pod článkem, snažila jsem se na každý z nich (alespoň kratičkou větou) odpovědět. A jako poslední samozřejmě děkuji všem zúčastněným, jejich finální počet je 29. :) Díky dotazníku přibylo i několik označení To se mi líbí na mém hruškovém Facebooku, takže opět díky a doufám, že to teď nepůjdete zrušit. :D Prostě to tedy shrnu, děkuji mockrát a teď se asi vrhneme na to vyhlášení ne? ;)

První narozeniny blogu + soutěž

1. května 2017 v 15:00 | Pear |  Informační články + soutěže
Milí pravidelní, ale i náhodní čtenáři. :)
Ač je to neuvěřitelné rok se s rokem opět sešel a hruškové zápisky slaví své první narozeniny. Je pravdou, že se všechno sešlo dosti nevhodně, protože mě již zítra čeká maturitní sloh z anglického jazyka, ale i přesto jsem se rozhodla udělat si malou oddechovku pro mysl (i když, pravda, vše jsem začala připravovat už měsíc dopředu) a uspořádat proto menší soutěž. A k ní se všechny podstatné informace dozvíte níže, nejdřív, ale drobná rekapitulace toho "nejzajímavějšího" z celého roku.