Září 2017

Recenze knihy - Travel Bible

9. září 2017 v 15:00 | Pear + M. Hory |  Ostatní zápisky
Milí čtenáři,
není tomu tak dávno, co jsem zveřejnila vyhodnocení o anglické pohledy a společně s ním i nové aktuální informace sčítající nejen stav mé nohy, ale také hlavně navázání spolupráce s webem Srovname.cz.
Bála jsem se, jak ji přijmete, ale čekaly mě jen pozitivní ohlasy, za což ještě jednou děkuji. Přesto jsem do článku uvedla jakési ubezpečení, že se web dá využít i pro cestovatelské záměry a to třeba koupí nějaké té hezké cestovatelské knihy. V závorce jsem zmínila knihu Travel Bible, kde jsem ze srandy uvedla, že by mi na ni mohl napsat recenzi kamarád, který ji ode mě dostal k narozeninám. A jednoduše se ze srandy stala realita a tak se v tomto článku opravdu recenze této knihy dočkáte. Kamarádovi tímto moc děkuji za spolupráci a ráda bych Vás pozvala i na jeho stránku, taktéž cestovatelskou, ale psanou v angličtině. Stačí kliknout sem.
Doufám, že se Vám recenze bude líbit a třeba Vás kniha zaujme. A teď mi nezbývá nic jiného než předat slovo našemu recenzentovi...

Videocestopis aneb petrohradsko-moskevské putování - osmá část + soutěž

2. září 2017 v 15:00 | Pear |  Zápisky z různých koutů Země
Soutěž níže
Mysleli jste si, že je konec? Tak to ani náhodou!
Ač se mohlo zdát, že sedmá část mého článku Petrohradsko-moskevské putování znamenala konec zvonec, není tomu tak a přicházím s "osmou" částí aneb takovým menším bonusem. :)
Tentokrát se nejedná o článek, ale o video a to konkrétně o skoro čtyřicetiminutový cestopis doplňující všechny články o trošku jiný pohled než ten, co jste mohli vidět na fotkách. Ano, mohla jsem udělat video na dvě části, ale takhle ho máte i s přesunem mezi městy.