Listopad 2017

Můj příběh s Queen - část třetí aneb druhá polovina koncertu 2017 + závěr

25. listopadu 2017 v 15:00 | Pear |  Ostatní zápisky
Tak jsem se vysmrkala a můžeme jít dál. Jako další věcí, co Brian udělal, bylo natočení videa celého sálu. Stejnou věc provedl i na minulém koncertě, ale tentokrát byla kamera už značně vylepšená a měla širší záběr. Na minulém videu jsem neměla šanci se najít, tak uvidíme letos. (pozn. bohužel ještě stále nebylo video z Prahy zveřejněno)

Můj příběh s Queen - část druhá aneb první polovina koncertu 2017

18. listopadu 2017 v 15:00 | Pear |  Ostatní zápisky
Ráno jsem věnovala čas důležité přípravě v podobě nastudování tzv. set listu, tedy seznamu písní. Některé z nich jsem následně použila i na tetování hennou, protože jsem zaprvé chtěla mít jednoduše nějaké tematické tetování a za druhé mě nic nápaditějšího nenapadlo. Posléze mě čekalo pět hodin školy, po které jsem se vydala zpátky na byt, kde jsem povečeřela a kolem šesté hodiny "nahodila" svůj koncertní outfit, jehož hlavní položkou bylo Queen tričko z Londýna. Pak už jen stačilo se přemístit z Dejvic k O2 aréně, vystát frontu, projít kontrolou a šup byla jsem uvnitř.

Můj příběh s Queen - část první aneb jak to všechno začalo a první koncert

11. listopadu 2017 v 15:00 | Pear |  Ostatní zápisky
Článek jsem zařadila do akutálního tématu týdne z důvodu, že Queen jsou a budou mou láskou už jednoduše Navždy.

Pokaždé, když letadlo roluje na dráhu, Hruška připravuje sluchátka a IPod, aby za pár vteřin mohly naplno zahučet motory a to za doprovodu jedinečné písně Headlong od skupiny Queen.

Queen jsem objevila před pár lety značnou náhodou, kdy jsme při jedné návštěvě nákupního centra zakoupili tři CD, kdy na jednom byly ty nejlepší písně z muzikálů, na druhém písně od ABBY a na třetím právě Queen. Tenkrát započal naprosto stejný proces, jako jsem letos prodělala s Guns N´ Roses, tedy nákup CD, knížek a šprtání se těch nejrůznějších faktů. Doslova mě to celé uhranulo a za chvíli ze mě byla malá chodící Wikipedie, která doufala, že někdy uvidí zbylé členy Queen naživo. Jak jste asi pochopili, tak se tomu tak již stalo (aspoň tedy se stále vystupujícími členy) a to rovnou dvakrát, ale chtěla bych to vzít postupně.

Podeváté do Londýna aneb první samostatná cesta - sedmá část

3. listopadu 2017 v 15:00 | Pear |  Zápisky z různých koutů Země
Byla tu sobota a přede mnou bylo několik úkolů - 1. Udělat ze sebe člověka, 2. Zajít si na snídani, 3. Dozabalit kufr., 4. Provést check-out a vymyslet si program do odjezdu na letiště, 5. Odletět domů. (asi nejpodstatnější bod).
Přeskočme body jedna až tři a vrhněme se rovnou na bod čtyři. Check-out měl být proveden do jedenácté hodiny a já tak učinila o hodinu dřív. Zamávala jsem svému pokoji číslo 2256, sjela dolů výtahem, přejela atrium a dostala se na recepci. Kufr jsem za poplatek zaparkovala do úschovny a vydala se směr Britské muzeum, které je od Russell Square, co by kamenem dohodil.